У Каневі затримок із видачею «бебі-боксів» при народженні дитини – немає

Нещодавно в засобах масової інформації розпочали обговорювати, що в Україні виник дефіцит так званих «пакунків малюка», які мають видавати кожній породіллі ще в пологовому. Але в окремих областях замість «бебі-бокса» новоспеченим батькам дають довідку, яку слід нести в управління соціального захисту, а там обіцяють телефоном покликати за пакунками щойно вони з’являться.

Як повідомила «КаніВчанці» начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку Управління  соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради Світлана Коріновська у Каневі таких проблем не існує.

«На даний час в Україні при народженні дитини з 2018 року кожній родині надається «Пакунок малюка». Його вартість складає 5000 грн. Затримок з його видачею  в Каневі немає. Наразі розглядається питання про монетизацію цієї допомоги, щоб надавати гроші сім’ї для придбання всього необхідного для малюка», – зазначила Світлана Коріновська.

Нагадаємо, Мінсоцполітики розробило проєкт урядового рішення, яким передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на дітей, які народились у 2020 році, та не були забезпечені цією допомогою. Дане повідомлення викликало жваве обговорення у суспільстві.

Люди схвалюють ідею отримати кошти замість набору речей для новонародженого. І хоча урядова постанова ще у проєкті, багато хто цікавиться сумою компенсації.