Новачок з одним робітником освоїть 12 млн грн державної субвенції

21 липня Третя міська лікарня екстреної медичної допомоги уклала дві угоди на закупівлю робіт із капітального ремонту та реконструкції приймального відділення.

Про це інформують в системі Прозорро.

Зокрема, на реконструкцію відділення та його капітальний ремонт буде виділено 5,3 млн гривень та 6,4 млн гривень відповідно. Роботи фінансуватимуться коштом державного бюджету, зокрема із фонду соціально-економічного розвитку регіонів, де передбачено майже 6 млн гривень, а також із програми реконструкції приймальних відділень опорних закладів госпітальних округів, затверджених урядом на початку року. 

Як розповів у коментарі виданню “cknews.pp.ua” директор лікарні Олександр Федорук, відповідно до проектів у лікарні має бути добудовано приміщення екстреної медицини з додатковими ліжко-місцями для хворих. Загальна площа цих приміщень складатиме близько 300 метрів. Крім цього, відбудеться і безпосередньо ремонт приймального відділення. Поки що роботи – не розпочаті. 

Підрядником в обох випадках буде товариство “БП “МІСЬКБУД””, зареєстроване у Черкасах взимку 2019 року. Власниками товариства є Сергій Демиденко, Максим Грищенко та Ігор Палій. Останній зазначений також і як директор. Статутний фонд підприємства – 500 гривень.

До цього року підприємство не мало особливих успіхів на підрядах за кошти бюджету, втім протягом 2020 року отримало, окрім цих підрядів, ще один на ремонт покрівлі загальноосвітньої школи в селі Степанці, Канівського району. Кошти на ці роботи передбачені із місцевого бюджету. Нині роботи на цьому об’єкті тривають.

Відповідно до інформаційних довідок, поданих у складі тендерних пропозицій, підприємство не має власної техніки. Натомість воно використовує орендовану техніку, що належить товариству “Будівельно-монтажне управління 28”. Також у підрядника нібито працює четверо осіб, із яких лише один – робітник. 

Не пропустіть найважливішого - отримуєте push-сповіщення від команди cknews.pp.ua