У соцмережах запустили флешмоб за відставку президента

Українці масово і публічно починають шкодувати, що обрали Володимира Зеленського і запустили флешмоб, яким символічно відкликають свій голос на виборах 2019 року, пише сайт “Апостроф”.

Відповідний пост опублікував у Facebook користувач Єгор Мисливець.

Автори флешмобу наголошують, що за рік свого президентства головний “слуга народу” не виконав жодної обіцянки: не забезпечив мир в країні, не поклав край епосі бідності, не поборов корупцію та олігархів, не повернув награбоване тощо.

Українців закликають приєднуватися до віртуальної акції, аби з’ясувати як багато людей, що віддали свої голоси за колишнього шоумена, в ньому розчарувалися. Як багато вже сьогодні готові визнати, що підтримка Зеленського була помилкою, яку потрібно виправляти якнайшвидше, не чекаючи 4 роки до наступних виборів.

За добу вподобали дописбільше тисячі користувачів. У коментарях люди визнають, що перемога Володимира Зеленського позбавила країну надії на розвиток та нормальне життя. Погоджуються, що найвищу державну посаду керівнику “95-го кварталу” забезпечила потужна медійна кампанія та образ Голобородька, із яким Зеленський немає нічого спільного. Та попереджають, що “найстрашніше – це необмежена влада в руках обмеженої людини”.