“Прокинувся, а тут … мішок з рибою”: на Черкащині спіймали браконьєра

27 липня о пів на першу ночі поблизу с. Придніпровське Чорнобаївського району на береговій лінії Кременчуцького водосховища працівниками водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області спільно з працівниками Держекоінспекції Центрального округу було затримано жителя с. Придніпровське, який повернувся з “прогулянки” Дніпром та вже встиг погрузити до машини мішок свіжовиловленої риби і навісний двигун. Повідомив начальник управління екологічного нагляду Олександр Позняков.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу Чорнобаївського ВП ГУНП в Черкаській області. У ході бесіди вдалося вияснити, що місцевий житель ловив рибу сітками, які залишив на острові, проте під час дачі свідчень слідчо-оперативній групі, свідчення змінилися, а саме: «….плавав на човні, заснув, прокинувся – вже темно.  Приплив до берега, до машини, а тут – мішок з рибою. Тільки підійшов до машини, а тут вже біжать і кричать: «Стояти!» .

За вчинення незаконних дій з вилову риби на порушника складено адміністративний протокол за ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (грубе порушення правил рибальства). Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки, завдані державі в результаті незаконного добування водних живих ресурсів, загальна сума якої становить 3 тис. 672 грн.

Машина, човновий двигун та свіжовиловлена риба виду карась 1 екз., судак 4 екз., окунь 15 екз., лящ 8 екз. вилучено поліцією.