Обласні дорожники віддають 2,9 мільйона фігурантам кримінальної схеми

Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації за результатами тендеру уклав угоду на ремонт місцевої дороги в Звенигородському районі із підприємством “Дорбуд Сервіс“. Вартість робіт за договором – 2,93 мільйона гривень.

Інформація про це розміщена на порталі Dozorro.

Йдеться про поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 240412 /Т-24-05 Жашків ? Буки ? Озірна/ ? Попівка ? /Катеринопіль – Рижанівка – Яблунівка ? Босівка/, км 1+800 ? км 5+100 (окремими ділянками).

В ході аукціону “Дорбуд Сервіс” подав значно дешевшу пропозицію, ніж інші три учасники – 2,93 мільйони гривень, при тому що очікувана вартість сягала 4,19 мільйона гривень.

При цьому від початку замовник відхилив тендерну пропозицію “Дорбуд Сервіс”, після чого фірма оскаржила його рішення через АМКУ і таки була допущена до аукціону.

Згідно з укладеними договором, роботи мають бути виконані до кінця 2020 року. У тендерній документації товариство вказало, що має 6 працівників, включно із заступником директора та головним інженером.

Зазначимо, що це товариство також виграло аукціон на ремонт ще однієї місцевої дороги на Звенигородщині: Звенигородка ? Майданівка ? Почапинці. У цьому випадку також була запропонована ціна значно нижча за очікувану –3,8 мільйона гривень проти 5,5 млн. Окрім того, “Дорбуд Сервіс” також зобов’язав замовника прийняти його тендеру пропозицію через АМКУ. Наразі договір за результатами тендеру ще не підписано.

Дорбуд Сервіс” зареєстрований у Білій Церкві. Його власником є уродженка Луганської області Олена Дікова, а директором – її земляк Геннадій Близнюк. Статутний капітал фірми – 1 тисяча гривень.

“Дорбуд Сервіс” фігурує в кримінальному провадженні щодо можливого нанесення збитків, яке розслідують прокуратура та поліція із лютого 2019 року. Згідно з матеріалами досудового слідства, Жашківська міськрада перерахувала товариству “Техдорбуд” 3,5 мільйони гривень на ремонт вулиці Заводської. За версією слідства, використання 2,32 мільйонів з цієї суми не підтверджене документально. Отримані від замовника кошти директор “Техдорбуда” поклав на власний рахунок та на рахунки товариства “Дорбуд Сервіс”.

Під час останнього на сьогодні засідання по справі Придніпровський райсуд задовольнив клопотання слідчого та надав доступ до документів, що перебувають в управлінні ЖКК Жашківської міськради.

Зазначимо, що “Дорбуд Сервіс” та “Техдорбуд” зареєстровані за однією адресою. Засновником та директором “Техдорбуду”, про якого йдеться в матеріалах слідства, є Сергій Діков.Він працює заступником директора-начальником дільниці на підприємстві “Дорбуд Сервіс”.

Не пропустіть найважливішого - отримуєте push-сповіщення від команди cknews.pp.ua