Сумнівна слава: родина із Золотоноші примудрилася порушити правила благоустрою кількох міст України

Одну з родин, яка зареєстрована у Золотоноші, знають комунальні служби багатьох міст України: Дніпра, Києва, Обухова та Житомира. Саме звідти до управління ЖКГ Золотоніського міськвиконкому надходять матеріали про порушення нею правил благоустрою. Йдеться про самовільне розміщення майданчика для торгівлі. Сім’я має багато локацій: торгують у переходах, біля метро, на зупинках. Пише інтернет-видання zoloto.city.

Як відмічають посадовці міського управління, навесні ці золотонісці торгували шапками, наразі – окулярами, шкарпетками тощо. Продають товар, який можна швидко розкласти на столику і так само зібрати.

Місце реєстрації членів сім’ї-порушниці – Золотоноша. В одному будинку прописано 7 осіб. Усі зареєстровані мають однакове прізвище.

Міру покарання, а саме розмір адмінштрафу, визначає комісія за місцем реєстрації. Адмінпротокол складають у місті, де зафіксували порушення. Розміри штрафів сягають від мінімального – 340 гривень до максимального – 1360 грн. Проте порушники не приходять на засідання адмінкомісії. Тож, через деякий час справу передають на виконавчу службу. Якщо, наприклад, вони мають якесь майно, за виконавчим провадженням з них стягують кошти.

 Але, за словами комунальників, як показує практика, майна у таких людей зазвичай немає і стягнути бодай якісь гроші дуже важко. Наразі лише за однією постановою продавці заплатили 1360 грн.