Канівські лісівники облаштували у медичному закладі місце для відпочинку

Ще одна хороша справа в рамках проєкту співпраці лісівників Черкащини з місцевими громадами. Нещодавно на території Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги з’явилося нове місце для відпочинку.

Дерев’яну гойдалку та симпатичну альтанку змайстрували працівники Канівського лісгоспу. Місцину відгородили дерев’яним парканом. Тож відтепер як пацієнти закладу, так і медичні працівники матимуть змогу відпочити та відновити сили на свіжому повітрі.

«Ми позитивно відреагували на прохання медичного закладу – надали всі необхідні матеріали і за короткий термін працівники лісгоспу спорудили дерев’яні конструкції», – розповів директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко.

«Друзі, а ви вже бачили нашу красуню гойдалку, яка склала компанію бесідці! P.S. Особливу подяку за таку чудову гойдалку хочемо висловити директору Канівського лісового господарства Едуарду Симоненку. Величезне Вам спасибі!», – йдеться у дописі на сторінці Фейсбук Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги.