Очільники “Черкасиобленерго” привітали із сторічним ювілеєм відомого вченого

Видатний вчений в галузі енергетики Борис Драганов відсвяткував сторічний ювілей. Шанованого доктора технічних наук, професора, що присвятив науковій та викладацькій діяльності більше шістдесяти років, створивши власну наукову школу і підготувавши численну кількість докторів та кандидатів наук, у Національному університеті біоресурсів і природокористування України вітали з днем народження випускники, колеги, друзі, шанувальники та представники енергетичної галузі України. Саме його працьовитість, цілеспрямованість, відданість своїй справі та науці і до цього часу ставлять у приклад молодим ученим. У свій сотий день народження почесний ювіляр отримав безліч побажань, подарунків та теплих слів, та головна винагорода – це вдячність учнів, які завдяки життєвій мудрості та наполегливості свого наставника нині продовжують розвивати енергетичну галузь нашої країни. Інформують у ПАТ “Черкасиобленерго”.

Голова правління Товариства Олег Самчук та директор Черкаського міського РЕМ Вадим Трохимець мали честь бути студентами Бориса Драганова та випускниками НУБіП. З великим задоволенням вони особисто долучилися до поздоровлень, побажавши імениннику міцного здоров’я, сил та нових наукових звершень.

– Наші вчителі – це наші порадники і мотиватори. Свого часу ми мали честь вчитися у Бориса Харлампійовича, більше того, він був керівником моєї дипломної роботи. Впевнений, що такі люди як він – це безцінний скарб для наукової галузі України. Саме завдяки їм енергетика, попри всі труднощі, розвивається і не стоїть на місці. Дякуємо ювіляру за багаторічну самовіддану працю і бажаємо міцного здоров`я та наснаги, щоб своїм прикладом надихати нові покоління учених, – зазначив голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук.