Черкаські рятувальники відпрацьовували дії на випадок пожеж на полі

Завершення жнивної компанії часто характеризується великою кількістю випадків спалювання на полях пожнивних залишків. Як свідчить досвід, такі пожежі не лише дуже швидко поширюються на великі площі, а й часто загрожують поруч розташованим населеним пунктам і природним екосистемам. Спроби рятувальників запобігти таким пожежам за рахунок лише роз‘яснювальної та інформаційно-профілактичної роботи не гарантують необхідного результату. Тому, не менше значення має підготовка пожежно-рятувальних підрозділів до ефективних дій на випадок виникнення таких пожеж. Інформують у ДСНС Черкащини.

28 липня  рятувальники 2-го державного пожежно-рятувального поста спільно з місцевою пожежною командою селища Єрки провели на полі практичні навчання метою яких була ліквідація загорання пожнивних залишків.

Застосувавши 2 одиниці пожежної техніки, а також трактор місцевого сільськогосподарського підприємства, 7 рятувальників відпрацювали порядок та злагодженість дій на випадок загорання стерні або сухої трави на відкритій території.