Бондаренко приєднався до партії «За майбутнє»

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко приєднався до політичної сили «За майбутнє». Міський голова разом із лідером партії Ігорем Палицею 30 липня дадуть спільну пресконференцію. Про це повідомляє пресслужба політичної партії, пише «ТСН«.

В анонсі зазначається, що вперше за історію незалежності всеукраїнська партія утворюється ініціативою самостійних представників місцевих громад.

У партії вважають, що Україні слід завершити реформу децентралізації, але передати повноваженя органам місцевого самоврядування. Як приклад, у політичній силі кажуть про пандемію коронавірусу, яка «продемонструвала, що вся відповідальність перед українцями і фінансове навантаження лягли на місцеве самоврядування».

Саме під час пресконференції Ігор Палиця та Анатолій Бондаренко презентують своє бачення реформи децентралізації.

Довідково:

Парламентська депутатська група (партія) «За майбутнє» — група, створена у Верховній Раді України IX скликання 29 серпня 2019 року.

Депутатська група утворена з 24 позафракційних народних депутатів-мажоритарників, обраних у одномандатних виборчих округах на позачергових виборах 21 липня 2019 року. Співголовами депутатської групи обрано Тараса Батенка й Віктора Бондаря. Група представляє понад 4,2 млн виборців з 14 областей України.

Зазначимо, раніше Анатолій Бондаренко планував йти на місцеві вибори самовисуванцем.

Читайте також: Міського голову Черкас помітили на з’їзді партії «Пропозиція»