ПАТ «Черкасиобленерго» створює власну лабораторію

ПАТ «Черкасиобленерго» створює власну лабораторію «Моделювання та аналізу виробничих ситуацій в енергетиці». Діятиме вона на базі Навчального центру Товариства. Це дасть змогу в максимально наближених до реальних умовах оволодіти практичними навиками, закріпити та поглибити знання працівників.

Аби підприємство ефективно розвивалося, необхідно насамперед дбати про його головний потенціал – співробітників, – переконана директор з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» Надія Братаніч.

Наразі лабораторію саме облаштовують. Розпочали місяць тому. За цей час уже встановили металопластикові вікна та двері, нині перейшли до стін, стелі та заміни інженерних мереж. Реконструкції зазнає і електромережа – буде зроблено окремий трифазний ввід та замінено поверхові розподільні щити. У лабораторії буде повністю оновлено матеріально-навчальну базу та технічне обладнання.

Головним «атрибутом» спеціально облаштованої лабораторії має стати макет трансформаторної підстанції та інші елементи розподільних електромереж, що дозволить до автоматизму відпрацювати дії працівника щодо проведення оперативних перемикань, накладання заземлення, заміни запобіжників, автоматичних вимикачів, експлуатації силових трансформаторів, інших важливих операцій в роботі оперативного, оперативно-виробничого та виробничого персоналу.

Загалом у Навчальному центрі ПАТ «Черкасиобленерго» щороку проходять навчання та підвищують кваліфікацію більше пів тисячі працівників Товариства. Акцент у 2020 році – на підготовку електромонтерів із експлуатації розподільних мереж, електромонтерів оперативно-виїзних бригад, контролерів енергонагляду, машиністів автовишки та автогідропідіймача.

Відкрити лабораторію «Моделювання та аналізу виробничих ситуацій в енергетиці» заплановано вже до кінця поточного року.

Про це інформує пресслужба ПАТ «Черкасиобленерго»