Анатолій Бондаренко обговорив перспективи розвитку спортивного клубу “Дніпро”

У 2018-ому році в Черкасах створили муніципальний спортивний клуб «Дніпро». Тоді розпочинали з однієї футбольної команди. Нині ж він об’єднав гравців із волейболу (жіноча збірна), футзалу та регбі. Загалом у складі клубу 120 спортсменів віком від 18 до 23 років. З ними працює десять тренерів.

– Насамперед ми створювали цей клуб, аби дати шанс випускникам місцевих спортивних шкіл продовжити свою професійну спортивну кар’єру, захищати честь рідного міста на чемпіонатах різного рівня. У нас для цього є гарна тренувальна база, кваліфіковані тренери, – говорить Анатолій Васильович. – За ці два роки функціонування спортивного клубу з міського бюджету ми спрямували близько 1,5 млн грн. Ми й далі враховуватимемо потреби команд, аби розвивати клуб та підніматися в турнірних таблицях.

У Першій лізі змагаються й жіночі волейбальна та футзальна команда, готують до змагань у цій категорії регбійна команда. Волейбольна команда вийшла у Вищу лігу чемпіонату України.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та Юрій Гончаров взяли участь у засіданні комітету УАФ з атестації футбольних клубів. Нині МСК «Дніпро» проходить атестацію для участі у всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд Другої ліги сезону 2020/2021 р.р. Про рішення комітету стане відомо незабаром.