На пляжі «Митницький» відбудеться вечірка білого настрою

Цієї п’ятниці, 31 липня, на Черкаській SUP-станції, що на пляжі «Митницький», відбудеться «White Mood Party: танцюй, дивись, живи!» У межах заходу проведуть низку майстер-класів із базових рухів танцю бачата від тренера соціальної латини Антона Ткалича та тренерки сучасної хореографії Валерії Ненахової, а головне – показ української ліричної комедії «Мої думки тихі». Фільм для демонстрації надала українська кінокомпанія «Артхаус Трафік». А на перегляд завітає один із акторів фільму, черкащанин Максим Бурлака.

Організатори івенту – команда Dnipro SUP Team та SToneRental – зазначають, під час вечірки дотримаються карантинних норм: огородять територію показу, стежитимуть за дотриманням соціального дистанціювання, забезпечать необхідною кількістю антисептиків. До всього, захід проводять із дрес-кодом: усіх охочих відвідати вечірку і преглянути кіно запрошують прийти у білому. Вхід для відвідувачів – вільний.

На початку заходу обіцяють танці: наповнитися плавними рухами та вивчити базові кроки танцю бачати. А після – перегляд стрічки «Мої думки тихі», яку для показу надає кінокомпанія «Антхаус Трафік».

Уперше фільм демонструвався 4 липня 2019 року на секції East of West («На Схід від Заходу») 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах. Там фільм «Мої думки тихі» отримав Спеціальну премію журі.

В Україні кінофестивальна прем’єра стрічки відбулася під час Одеського міжнародного кінофестивалю, де робота Антоніо Лукіча отримала приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська-Ванца) та спеціальну згадку журі.