Суд назвав рішення виконкому щодо розірвання договорів із «Новою якістю» протиправним

Господарський суд назвав рішення виконавчого комітету щодо розірвання договорів на управління з «Новою якістю» протиправним. Окрім того вважає розірвання договорів із “Новою якістю” «незаконним втручанням у договірні відносини, яке порушує права позивача» — управлінської компанії. Про це повідомляє пресслужба «Нової якості».

Йдеться про рішення суду у справі щодо дострокового припинення договорів із будинками за адресами: Руставі, 9, Руставі, 15 та Руставі, 21.

*на фото Максим Підгорний

У мотивувальній частині рішення у справі, де відповідачем виступає виконавчий комітет йдеться:

Окрім того суд акцентує на тому, що “спори які виникають при розірванні договорів, вирішуються у судовому порядку, а не шляхом визнання фактів їх розірвання органами місцевого самоврядування”. Це означає, що жоден депутат, орган місцевого самоврядування не має права брати на себе функції суду.

Нагадаємо, 7 липня Господарський суд Черкаської області скасував рішення виконавчого комітету, яким було достроково припинено договори по будинках Руставі, 9, Руставі, 15 та Руставі, 21 з “Новою якістю”.

Додамо, дострокове припинення договору на надання послуги передбачає певну процедуру. Виконавчий комітет не має права робити це в односторонньому порядку. Усі аналогічні рішення будуть оскаржені управителем у судовому порядку.