Мер Черкас долучився до партії “За майбутнє”

Мер Черкас Анатолій Бондаренко приєднався до політичної сили “За майбутнє”. Про це інформує пресслужба політичної партії, повідомляє “ТСН”.

В повідомленні зазначається, що вперше за історію незалежності всеукраїнська партія утворюється ініціативою самостійних представників місцевих громад.

У партії вважають, що Україні слід завершити реформу децентралізації, але передати повноваження органам місцевого самоврядування. Як приклад, у політичній силі кажуть про пандемію коронавірусу, яка “продемонструвала, що вся відповідальність перед українцями і фінансове навантаження лягли на місцеве самоврядування”.

Нагадаємо, 30 квітня Черкаська міська рада вирішила суттєво послабити карантин в місті та дозволила роботу багатьох закладів від 1 травня. Хоча уряд збирався запроваджувати часткове скасування обмежень лише від 11 травня. Місцева влада пояснила, що черкаському бізнесу потрібно відновлювати роботу й заробляти собі на життя. 1 травня у відеозверненні “полум’яний” привіт меру Черкас передав президент України Володимир Зеленський і пообіцяв, що справою скасування карантину в місті займуться МВС та СБУ.

Згодом, під час пресконференції 20 травня, Володимир Зеленський озвучив інформацію про 19 кримінальних проваджень, які порушені проти міського голови Черкас. Той, своєю чергою, заявив, що єдине кримінальне провадження проти нього закрите.