Рік у Раді: нардепка Любов Шпак прозвітувала про роботу

Інформаційне агенство «ВиЧЕрпно» розпочинає новий проєкт, в якому депутати-мажоритарники Черкаської області звітуватимуть про свою роботу за перший рік у Верховній Раді.  У студії народні обранці відповідатимуть на запитання користувачів соцмереж та експертного середовища того округу, інтереси якого вони представляють. 

Першою учасницею нового проєкту стала Любов Шпак — народна депутатка України, член політичної фракції партії «Слуга народу». У студії «ВиЧЕрпно» Шпак розповіла, що конкретного вдалося зробити, щоб кількісно і якісно покращити життя виборців, чому «Слуга народу» суттєво втратила у рейтингу та за що їй мають бути вдячні містяни.

1. Що конкретного вдалося зробити, щоб кількісно і якісно покращити життя тих, хто Вам довірив долю країни і міста на парламентських виборах? 01:15

2. За що Вам мають бути вдячні містяни? 03:45

3. Наскільки Ви вважаєте себе ефективним депутатом? 07:58

4. За результатами соціології групи «Рейтинг», яка проводила своє дослідження 16-17 липня цього року, якби вибори до ВР відбулися зараз, то партію «Слуга народу» підтримали би менше 30 % виборців. Чому, на Вашу думку, відбувається такий спад? 08:195. Наскільки Ви злагоджено протягом року своєї роботи голосували з колегами по фракції за ті чи інші законопроекти? Чи були якісь принципові речі, за які Любов Шпак не голосувала, не зважаючи на рішення партії?

5. Наскільки Ви злагоджено протягом року своєї роботи голосували з колегами по фракції за ті чи інші законопроекти? Чи були якісь принципові речі, за які Любов Шпак не голосувала, не зважаючи на рішення партії? 09:40

6. Запитання від користувачів соціальної мережі «Facebook». 11:17

7. Запитання від депутата Черкаської міської ради Романа Дісканта. 18:16

8. Запитання від підприємця, мецената, члена громадської ради при КР «Черкасиелектротранс» Араіка Мкртчяна. 21:20

9. Запитання від політичного експерта Юрія Саса. 24:25