В Смілі 85 осіб покусали тварини, а в лікарнях нічим робити щеплення

За перше півріччя цього року звернулися за допомогою 85 осіб, покусаних тваринами. Минулого року у цей період було 102 випадки нападу тварин. Відомими тваринами покусано 46 чоловік (тварини потребують ветнагляду), бродячими – 39 осіб (люди вимагають антирабічного лікування). Інформує Сміла.UA.

Два коти з підтвердженим сказом покусали 4 чоловік. Отримали призначення щеплень 39осіб, на стадії проведення – 19 чоловік. Вже отримали щеплення – 10 осіб. Відмовились від щеплень та перервали курс щеплень – 9 осіб.

У травматологічному кабінеті міської лікарні запас антирабічної вакцини складає 46 ампул (це на 9 осіб) та совсім відсутній антирабічний імуноглобулін. Міська лікарня потребує закупівлі антирабічного імуноглобуліну.

Епідемічний прогноз щодо захворюваності людей на сказ залишається неблагополучним, враховуючи труднощі регулювання чисельності бездомних тварин у населених пунктах і диких тварин у мисливських та лісових угіддях, – повідомляють у Смілянському міському лабораторному відділенні ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МОЗ УКРАЇНИ».