Проти адмінреформи: на Корсунщині невдоволені готові перекривати залізницю і пікетувати Кабмін

“Навіщо наші депутати прийняли рішення приєднатися до Селищенської ОТГ, разом з якою тепер нас віднесено до Звенигородського району?” – одне за одним села  Завадівка, Кошмак провели збори жителів сіл, які одностайні: хочемо бути з Корсунем в Черкаському районі. Вимагають від своїх депутатів, керівників ОТГ активних дій. Про це повідомляє корсунська журналістка Галина Добровольська, пише “Прочерк“.

Наполягають на приєднанні до міської громади. Люди зневірені, не довіряють запевненням нардепів про безпроблемну реформу. Готові до радикальних дій: “Не прислухаються до нас – перекриємо трасу, залізницю, поїдемо голодувати під КабМін…”

У решті сіл Карашинської отг теж будуть проведені такі ж збори. Люди готують звернення до всіх гілок влади, збирають підписи.

Як пояснює Карашинський сільський голова Анатолій Пархоменко, у березні на сесії депутати більшістю голосів проголосували за приєднання до Селищенської ОТГ в процесі укрупнення адмінтериторій. Громадських слухань тоді не проводили.

Нагадую, Постановою Верховної ради України “Про утворення та ліквідацію районів” Корсунь-Шевченківський район ліквідовано, як адмін одиницю. Місто з Моринською громадою та Набутівська ОТГ віднесені до Черкаського району, а решта населених пунктів – до Звенигородського району.