Ліквідація аварії на головному каналізаційному колекторі коштує майже 9 млн грн

Ліквідація аварійної ситуації на головному каналізаційному колекторі обійдеться «Черкасиводоканалу» майже у 9 млн грн.

Працівники КП «Черкасиводоканал» продовжують ремонтні роботи на головному каналізаційному колекторі на вул. 30-річчя Перемоги, який зазнав руйнації одночасно в декількох місцях. На аварійних ділянках працюють слюсарі аварійно-відновлювальних робіт та спецтехніка.

Нагадаємо, що на початку липня внаслідок руйнації головного каналізаційного колектора відбулося три провалля: одне на розі вулиць 30-річчя Перемоги – Героїв Майдану, та ще два на розі вулиць 30-річчя Перемоги – Сумгаїтська.

За цей час працівники вже відновили роботу мережі на ділянці першого провалля. Методом санації замінено 10 метрів трубопроводу (від колодязя до колодязя).Наразі тривають роботи в районі перехрестя 30-річчя Перемоги і Сумгаїтської.

Зазначимо, що колектор діаметром 600мм був збудований в 1965-1975 рр. та залягає на глибині близько 7 метрів. Через тривалий термін експлуатації та дію газової корозії він знаходиться в незадовільному технічному стані. Колектор забезпечує відведення стоків з Південно-Західного району, Геронимівки і Оршанця.

Про це інформує КП «Черкасиводоканал»