На «Черкаситеплокомуненерго» самостійно шиють спецодяг для працівників

Спеціальний одяг має бути функціональним, зручним та комфортним. Утомившись закуповувати через тендери одяг низької якості, на КП «Черкаситеплокомуненерго» вирішили взяти цей процес у свої руки. Тут відкрили швейний цех, який не лише забезпечує працівників підприємства якісним одягом для роботи, а й пошиває спецодяг на замовлення для інших підприємств та організацій. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Швейний цех пропонує свої послуги іншим підприємствам та організаціям, працівники яких також потребують такий одяг. Модель спецодягу для працівників КП «Черкаситеплокомуненерго» розробляли індивідуально, враховуючи побажання самих працівників: великі кишені, вільний крій курточки, застібка-блискавка.

Перш ніж приступити до пошиву спецодягу, швеям довелося дослідити розмірну сітку працівників підприємства: уніформу шиють з 44 по 56 розміри, з 1-го по 7-ий зріст (168-180 см).

У швейному цеху дуже відповідально підійшли до підбору тканини. Обираючи, звертали увагу щоб тканина відштовхувала бруд та воду, але водночас пропускала повітря, аби відпрацювавши зміну у спецодязі, працівник почувався комфортно. Зупинилися на тканині місцевого виробника, яка складається на 50% з поліестеру та на 50% — з бавовни. Поверхня тканини більш штучна — водовідштовхуюча, інший бік матеріалу, який прилягає до тіла — бавовняний. Завдяки такому складу і текстурі матеріал задовольнив усі посталені до нього вимоги: не втрачає зовнішній вигляд, не надто маститься і працівник, виконуючи будь-яку роботу та перебуваючи у будь-яких умовах, почувається комфортно та має охайний вигляд. Догляд за таким одягом простий — машинне прання при температурі 30 градусів. Для виведення плям від мастил та бруду краще використовувати плямо вивідні засоби.

За нормативами кожен працівник підприємства має зносити за рік один комплект спецформи. Собівартість такого костюму — 600 гривень. Сьогодні пошивочний цех підприємства шиє лише літній варіант спецодягу, на черзі зимові куртки.