Учасники Черкаського молодіжного центру розфарбували фасад закладу

Казкові тварини та фантастичні квіти. Вихованці Черкаського молодіжного багатопрофільного центру «Ровесник» розфарбовують фасад свого закладу. Про це розповіла керівниця народної художньої студії Галина Тимошенко, повідомляє «Суспільне«.

Черкащанка Марія Кутова студію народної художньої творчості відвідує вісім років. Розповіла, що фасад закладу розписує не вперше. Робила це для того, щоб все було більш яскравим і цікавим.

Авторкою візерунків на одній зі стін стала вихованка закладу Олександра Абрамчук. Дівчина декоративним розписом займається вісім років. Пояснила, що для малюнків обрала квіти, пташок та гриби. Базові кольори – синій, жовтий, червоний та зелений.

Востаннє фасад закладу відновлювали 5 років тому, розповіла керівниця студії декоративно-прикладного мистецтва молодіжного центру Галина Тимошенко. Жінка каже, що молодь малює на стінах графіті, тому їм довелось замалювати стіну і прикрасити її візерунками.

Із міського бюджету на реставраційні роботи спрямували півтори тисячі гривень, розповів начальник управління економічного розвитку Департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов. Чоловік говорить, що «Ровесник» — це один з клубів багатопрофільного молодіжного центру, і щороку із міського бюджету туди спрямовують кошти на утримання та фінансування.

До оздоблення фасаду долучилося десять його вихованців. Завершити роботу планують через тиждень.