У мерії незадоволені тим, як “Нова якість” вивозить сміття

Компанія “Нова якість” не вивозить у повному обсязі великогабаритні відходи, чим порушує умови договору.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

Як зазначають в управлінні інспектування, 20-24 липня ними було проведено перевірку дотримання графіка та якості вивезення великогабаритних та ремонтних відходів, а також розглянуто звернення громадян щодо обслуговування “Новою якістю.

За результатами перевірки було встановлено, що великогабаритні та ремонтні відходи компанія вивозить відповідно до графіку, однак вивезення сміття з місць його складування проводиться не в повному обсязі, оскільки відходи вивантажуються лише з контейнерів, а сміття, що поряд з контейнерами та контейнерними майданчиками залишається невивезеним.

Стосовно цих порушень інспектори склали акти і вважають це істотним порушенням договору і підставою для його розірвання. Юристи міської ради натомість зазначають, що акти у суді розглядаються як недопустимий доказ. Адже доказом є протокол, який інспектори складати не уповноважені.

Члени виконавчого комітету дали доручення юристам, департаменту ЖКК і управлінню інспектування у найкоротші терміни розробити дієвий механізм, як подолати юридичні колізії і нарешті вирішити проблему із невивезенням великогабаритних відходів у повному обсязі.