У Черкасах продовжують створювати сучасний бібліохаб

Ще рік тому в Черкасах на базі бібліотеки імені Лесі України планували  відкрити сучасний національно-патріотичний хаб. Проте через розроблення проектної документації до кінця 2019 року створити Бібліохаб не вдалося. Сьогодні роботи з його створення продовжують, але кінцевої дати відкриття поки що немає, пише “Zmi.ck.ua”.

У коментарі виданню Zmi.ck.ua директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов повідомив, що роботи зі створення хабу складаються з двох етапів: ремонт будівлі та облаштування простору. На сьогодні триває перший етап.

“Зараз ремонтуємо бібліотеку. Потрібно оновити дах, фасад, витяжку. Бібліотека продовжує працювати певними форматами. Об’єктивно, думаю, що перший етап удасться закінчити до кінця року, а тоді вже приступимо до другого”, – зазначив Сергій Воронов.

За його словами, на ремонт бібліотеки імені Лесі Українки виділено три мільйони гривень.

Другий етап передбачає розроблення нового зонування, створення актової зали.

“Хочеться зробити так, щоб це була не просто бібліотека, а простір для розвитку сучасної молоді. Тут вони зможуть проводити вільний час”, – зазначив Сергій Воронов.

Відповідно до ескізу, який був представлений раніше, бібліотека має перетворитися на сучасний простір із яскравими, новими меблями. Там створять місця для читання та проведення дозвілля, а також розроблять читальний зал.