Легендарний черкаський кіт, що знявся у благодійній фотосесії, знайшов свою родину

Після зйомки у благодійному проекті “Друзів не купують” кіт Мікі знайшов свою родину. Повідомив речник обласного управління ДСНС Констянтин Проценко.

Мікі – донор, кров якого рятує котів, яких отруїли

“Друзі, пам’ятаєте соціальний проект, в якому рятувальники фотографувалися із безпритульними котами та кішками? Хочу поділитися радістю, Мікі, ну, той що донор та 9 кг позитиву, знайшов свій дім!” – написав рятувальник на Фейсбуці.

Не приховує радості і нова господиня кота.

“Коли в мій будинок прийшов Мікі, здавалося, що я отримала ідеального кота. Ну такого, про якого ходять легенди, що він лежить на одному місці і завжди під рукою своєї господині. Звичайно це виявилося не так, хоча, дещо виявилося правдою, Міккі все таки – легендарний кіт!

Рідко коли зустрінеш кота, який пройшовши кілька років вулиці не розгубив своєї довірливості. Мікі, зміг! Напевно в цьому йому допомогла школа, біля якої він черпав дитячі увагу і любов. Можливо саме ця школа вчила не тільки дітей, а й кота, якому ніжність і увагу стали так само необхідні як і корм. Тому, коли Мікі потрапив до ветклініки, то став невичерпним джерелом ніжності, уваги і доброти, якими щедро ділився з усіма тваринами. При першій-ліпшій можливості він вилизував всіх кішок до яких міг дістатися. Варто було йому побачити людську руку, як він поспішав доторкнутися до неї, натякаючи, що готовий до чергової порції ласки. Коли в клініці з’явилися отруєні кошенята і їм потрібна була термінова допомога, Мікі без страху і істерик ділився з ними своєю кров’ю, ставши добровільним донором.

Навіть на фотосесії, куди до нього запросили рятувальників, він був зразковою моделлю. Красень – 8 кілограмів пухнастості, м’якості і стрункості. Як не закохатися в такого красеня? Так Мікі з’явився у мене.” – розповіла Олеся Журавель.

А рятувальники нагадують, що залишились ще пухнастики, які мріють про люблячу родину.