Підозрюваним у вбивстві Сергієнка продовжили запобіжні заходи

Сьогодні в Городищенському міськрайонному суді відбулось чергове засідання у справі вбивства корсунського журналіста й активіста Василя Сергієнка.

Про це повідомляє кореспондент cknews.pp.ua

На початку засідання головуюча суддя Людмила Синиця повідомила про те, що проти неї розпочате кримінальне провадження через розголошення таємниці слідства у провадженні, пов’язаному із цією справою, та запитала, чи немає у сторін процесу клопотання про її відвід. Відповідних клопотань не надійшло.

Далі судді перейшли до вивчення письмових доказів у справі, заявлених стороною обвинувачення. Зокрема, було вивчено протокол слідчого експерименту за участі одного із підозрюваних: Володимира Воронкова. Саме він, за версією слідства, привіз до Корсуня інших учасників викрадення Сергієнка. У залі суду Воронков зазначив, що нібито давав ці покази після «застосування проти нього тортур».

Опісля судді розглянули клопотання про продовження та заміну запобіжних заходів.

У підсумку Вадиму Мельнику продовжили цілодобовий домашній арешт, Роману Недибалюку і Володимиру Воронкову – нічний домашній арешт із носінням браслету, Віктора Горбенка лишили під вартою до 12 жовтня.

При цьому судді відзначили, що суддя Подорога мав окрему думку щодо запобіжного заходу Горбенку.

Наступне судове засідання відбудеться 22 вересня.

Не пропустіть найважливішого - отримуєте push-сповіщення від команди cknews.pp.ua