“Нова якість” оскаржуватиме у суді рішення сесії

Управлінська компанія “Нова якість” оскаржить у суді рішення сесії, щодо розірвання з ними договору на вивезення негабаритного сміття.

Адвокат групи компаній Максим Підгорний наголошує: “Ми очікуємо підписання цього рішення і після цього звернемось до суду з позовом. Нас вже давно, як фахівців, перестала дивувати поведінка обранців. Але сьогоднішній прецедент таки вартий уваги. Попереднє рішення нині перебуває на розгляді у суді, воно призупинене рішенням суду, а вони примудряються ухвалити аналогічне вдруге з порушенням регламенту.”

В “Новій якості” також додають, що скасування тарифу не передбачає скасування договору. Мешканці зобов’язані сплачувати за послугу, яку вже отримали, адже тариф не має зворотної сили. Це означає, що повернення коштів за фактично надані послуги неможливе. Ті, хто має заборгованість, сплатять її за рішенням суду. “Нова якість “Благоустрій” наголошує, що продовжує надавати передбачені договором послуги.

В свою чергу, сьогодні на пресконференції міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що вивезення твердих побутових відходів і великогабариту повинно бути в одному тарифі і здійснювати це зможе Черкаська служба чистоти.

“Ця боротьба вже давно перейшла в політичне русло, а не в юридичне. Учора вкотре скасували тарифи на вивіз великогабаритного сміття “Новою якістю” і це було виключно політичне рішення. Ці тарифи ще раз 20 будуть скасовувати”, – заявив мер.