Доки за Зеленським по Черкасах ганяються активісти, він приймає “караваї” від селян

У Черкасах громадські активісти так і не змогли поспілкуватись із президентом Володимиром Зеленським, оскільки його маршрут по місту був строго засекречений, а представлення нового очільника ОДА відбулось за закритими дверима не зрозуміло де. Як написав у “Фейсбуці” керівник міського осередку “Демократичної сокири” Андрій Черевань, вони хотіли висловити свою думку з приводу призначення Сергій Сергійчука, оскільки вважають його антимайданівцем. Оскільки Зеленського вони не знайшли, то виставили пікет на Соборній площі.

“За всі свої вчинки завжди приходить відповідальність. Можливо не відразу, але наслідки твоїх дій будуть завжди. Пообіцяв щось і не виконав? Не дивуйся потім, що тобі перестали довіряти. Дозволив прийти одному корупціонеру, під приводом, що він, буцімто, господарник? Тепер пробуй відбитись від орди таких же гоблінів. Вчорашній і сьогоднішні акції в Черкасах проти Зеленського – це наслідок дій Президента за період його правління. Такі ж акції, які проходили в інших містах – такий же наслідок тих же причин. Поки ніхто не відповість за прихисток колаборантів, за повернення люстрованих корупціонерів, регіоналів до влади. За покинутого розвідника Журавля. За продаж посад братом Єрмака. Доти Зеленського будуть зустрічати акціями протесту в решті міст, які він відвідуватиме. Президентство з часом завершиться і за все прийде час нести відповідальність. І такими зустрічами ми б хотіли йому про це нагадати”, – зазначив Черевань.

Між тим на “Фейсбук”-сторінці прессекретаря Зеленського Юлії Мендель можна побачити зовсім іншу реальність, нібито президента на Черкащині зустрічають з “караваями”.

“Черкаси зустріли караваями. Селянам нарешті допомогли вирішити питання з землею, яку намагалися забрати в них багато років. Політична воля – це головне на захисті людей”, – безграмотно пише Мендель, оскільки в українській мові, як відомо, слово “коровай” пишеться через “о”, а не через “а”, а у словосполученні “на захисті людей” неправильно вжито прийменник.