«25 жовтня має стати відліком до змін», — Павло Голуб про створення Городищенської міської ОТГ

Реформа децентралізації, завдяки якій місцеві бюджети значно поповнилися коштами за рахунок податків, що залишаються на місцях, уже показала свої результати у містах та ОТГ. Проте остаточну крапку у побудові сильних локальних громад мають поставити місцеві вибори та закінчення реформи адміністративно-територіального устрою. У цьому переконаний депутат Городищенської районної ради Павло Голуб.

Наразі у Городищенському районі сформовано 3 ОТГ, ще одна – Городищенська міська об’єднана територіальна громада має сформуватися уже 25 жовтня. Вона ж стане найбільшою в районі, оскільки об’єднає відразу 9 рад.

На противагу селам, які реформа ще не охопила, депутат називає приклади успішних ОТГ, які функціонують на території Черкащини.

Голуб розповідає, що він, як директор одного із соціально відповідальних підприємств в селі Орловець, опікується закладами освіти.

Депутат переконаний, що об’єднання 9 сіл в одну велику спроможну громаду стане новим поштовхом для розвитку Городищини та Черкащини в цілому. Тож, за його словами, 25 жовтня має стати відліком до змін:

*іміджева інформація