У міжнародному конкурсі обрали найкраще фото Черкаської області

Цьогоріч у конкурсі “Вікі любить землю” найкращим знімком Черкаської області стало аерофото гідрологічного заказника Ірдинське болото.

Про це повідомляє пресслужба Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА.

Переможцем в українській частині міжнародного фотоконкурсу “Вікі любить Землю” в номінації “Найкраще фото області” став знімок Андрія Чуяшенка.

За словами фотографа Андрія Чуяшенка, він узяв участь у конкурсі вперше. Знімки робив із човна посеред болота за допомогою дрона. В таких умовах працював теж уперше. 

Фото Андрія Чуяшенко“З Ірдинем пов’язана історія мого рідного міста, тому давно бажав пересвідчитись, що саме ховається за легендами. Після першого ж повороту, коли ми випливли з очеретяного тунелю, мене вразили крихітні “острівці”. На одному з них відпочивала черепаха, на іншому було покинуте гніздо, часто на них зустрічались дерева. Самі ж острівці групувались у непрохідні хащі, формуючи маршрут із безліччю поворотів, хоча з повітря лабіринт лягав у геть інший малюнок”, – поділився історією створення фото Андрій Чуяшенко.

Додамо, конкурс “Вікі любить землю” вперше провели в 2013 році. Цього  року долучилося 34 країни. За сім років української частини конкурсу, учасники подали на конкурс понад чотири тисячі об’єктів і територій природно-заповідного фонду України. Загалом зібрано понад 80 тисяч фотографій.