Соратник мера “освоїть” ще 700 тисяч гривень на ремонті доріг міста

19 жовтня департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради повідомив про намір укласти 4 договори на поточний ремонт вулиць щебенево-піщаною сумішшю, загальною вартістю 670 тисяч гривень. 

Інформація про це міститься в системі “Прозорро”.

Підрядником в усіх чотирьох договорах виступає товариство “ТРАНСБУД-2017”, що належить родині місцевого підприємця Сергія Колесниченка. 

Колесниченко на сьогодні є кандидатом у депутати Черкаської міської ради від партії “За майбутнє”, яку очолює міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. За роки каденції останнього підприємства Колесніченка встигли освоїти понад 150 млн гривень із місцевого бюджету. На початку року прокуратура оголосила Колесниченку та його батьку, а також низці чиновників міської ради підозру за розтрату бюджетних коштів у розмірі 1,5 млн гривень. Нині ця справа слухається у Соснівському районному суді Черкас.

Відповідно до оголошень в системі “Прозорро”, фірми Колесниченка мають відремонтувати за допомогою щебенево-піщаної суміші частину вулиць Хрещатик, Анатолія Лупиноса, Байди Вишневецького, а також Героїв Чорнобиля. Роботи мають бути виконані до кінця поточного року. Роботи мають бути виконані до 31 жовтня. 

Вартість суміші складе 916 гривень за метр кубічний. 

Матеріал підготовлений у межах проєкту “Школа громадських розслідувачів”