Новини медицини: В Уманській центральній районній лікарні можна своєчасно зробити діагностику судин та лікувати інфаркт міокарда

В Уманській центральній районній лікарні понад місяць працює ангіографічне відділення.

Завдяки сучасному обладнанню марки Philips тут можна своєчасно зробити діагностику судин та лікувати інфаркт міокарда.

Це дасть змогу скоротити смертність та інвалідність від захворювань інфаркту.

Протягом трьох років системно працював над вирішенням цього питання народний депутат України, голова Черкаської обласної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Антон Яценко.

Про це парламентар написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Спільно з колишнім головою Черкаської обласної держадміністрації Олександром Вельбівцем, керівником громадської приймальні Антона Яценка в Умані, депутатом Уманської міської ради Іриною Плетньовою, головним лікарем Уманської центральної районної лікарні Інною Добрянською та райдержадміністрації Євгенієм Данченком, який на той час очолював Уманську районну державну адміністрацію вдалось вирішити це питання.

Цей проєкт – великий прорив у медицині, який дарує порятунок без болю та наркозу“, – додав парламентар.

Адже щороку в Черкаській області діагностують близько 1600 гострих інфарктів міокарда. Фактично кожен випадок припадає на Уманський район.

Відтепер для того, щоб пройти таку діагностику, пацієнтам не треба їхати у Черкасита Київ. А це надзвичайно важливо, адже швидкість надання медичної допомоги теж відіграє значну роль.

Скористатись діагностикою зможуть жителі Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Тальнівського, Жашківського, Маньківського районів.

Крім того, жителі міста Умань також зможуть пройти необхідну діагностику, хоча діючий мер Олександр Цебрій відмовився допомагати у вирішенні цього питання та навіть не дав жодної копійки.

Народний обранець також зазначив, що наприкінці серпня у рамках його співпраці з Іриною Плетньовою та Благодійним фондом «Сучасне село та місто» на Уманську центральну районну лікарню було передано спеціалізовані витратні матеріали, які призначені для ангіографічного відділення.

Спільно з Іриною Плетньовою будемо і надалі розвивати і покращувати медицину в Умані“, – додав Антон Яценко.

Адреса: вул. Білогрудівська, 2, Уманська центральна районна лікарня, поверх №3.