У Черкасах обговорювали перспективи співпраці з міжнародними бізнес-асоціаціями

Зустріч керівників міста з представниками World Trade Center Association та «Української Бізнес Асоціації – UIBA» відбулася 21 жовтня у Черкаській міській раді. Представники міжнародних бізнес-асоціацій розповіли про переваги, які можуть отримати Черкаси у разі співпраці з ними. А саме – розроблення довгострокового стратегічного плану соціально-економічного розвитку, залучення прямих іноземних інвестицій, підтримка мікро- та макро- бізнесу.

Зазначимо, що World Trade Center Association була заснована в 1968 році після утворення першого Всесвітнього торгівельного центру в Новому Орлеані. Асоціація Центрів Міжнародної Торгівлі є некомерційним, неполітичним об’єднанням, яке займається створенням та ефективним функціонуванням центрів світової торгівлі як інструментів розширення міжнародної торгівлі. Асоціація Центрів Міжнародної Торгівлі має ліцензовані філії світової торгівлі в 90 країнах. Україна стала 91-ою країною у світі, яка отримала ліцензію Всесвітнього торгівельного центру.

Президент World Trade Center Kyiv Генрі Штеренберг зазначив, що вони концентруються над чотирма індустріями, які мають великий потенціал в Україні: логістика, охорона здоров’я, ігровий бізнес та туризм. Перевагою Черкас він вважає вигідне розташування у центрі України. Тому один з перспективних проектів, які можна і потрібно реалізувати – це запуск Черкаського аеропорту.

«Ми маємо опосередковане відношення до цього аеропорту. Ми зацікавлені в цьому, а ОДА шукає різні моменти й відтягується все: то підрядника змінити, то хто роботи буде виконувати. Є багато нюансів і ми просто заходимо в цю бюрократію замість того, щоб працювати над його запуском», – зазначив Сергій Тищенко.

Політичний експерт World Trade Center Kyiv Борис Трейгерман каже, що головне завдання місцевої влади – генерувати цікаві ідеї і підвищувати рівень довіри до себе. Тоді в Україну, і зокрема, в Черкаси, буде приходити бізнес:

Якщо Черкаси ухвалять рішення про співпрацю з World Trade Center Association, це буде закріплено окремим документом. Ця зустріч є першим кроком до підписання меморандуму про подальшу співпрацю.