Дітей, які провалилися під лід на Дніпрі, виписали з лікарні

Двоє черкаських підлітків Марк Рачек та Максим Геращенко у суботу, 16 січня, на черкаському Дніпрі провалились під кригу. Нині хлопців виписали з лікарні, почуваються вони добре та кажуть, що тепер на кригу ні ногою, повідомляє «Суспільне«.

Урятували хлопців троє чоловіків, які перебували поруч.

За 300 метрів від берега, Олександр Антибиш разом зі своєю дружиною під час прогулянки побачили на кризі двох хлопців.

Олександр як тільки зрозумів, що підліткам необхідна допомога одразу побіг до них.

Рятувати дітей допоміг черкащанин Роман Бережний. Він розповів, що діти були налякані та переохолоджені. Тож незнайомі чоловіки діяли як команда — злагоджено та швидко.

Мама одного із хлопчиків Аліна Геращенко пригадує: того дня її син пішов гуляти з другом. Через декілька годин зателефонував і розповів, що провалився під кригу.

Тринадцятирічний Максим після тієї суботньої прогулянки, кригою більше гуляти не буде.

Ольга Рачек – мама Марка, розповіла, що ця ситуація залишиться неприємним спогадом. Прослідкувати за усіма діями дітей не можливо, тому в подібних ситуаціях головне не панікувати:

Ольга Рачек вдячна за допомогу небайдужим містянам, які не пройшли повз і допомогли врятувати дітей. Начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи держслужби з надзвичайних ситуацій області Олег Ткаченко нагадує, що робити у таких випадках:

За словами Олега Ткаченка, від початку року на водоймах Черкащини провалились під кригу п’ять осіб, із них одна особа загинула. За цей період минулого року загиблих не було.