Трофімов представив нового главу області. Він розповів про проблеми Черкащини ФОТО)

Роман Боднар офіційно представлений новим головою Черкаської ОДА. Під час заходу у сесійній залі він окреслив своє бачення щодо головних проблем області.

Про це повідомляє кореспондент cknews.pp.ua.

Представити очільника області приїхав заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов. Для початку він подякував колишньому главі області Ігорю Шевченку. За словами Трофімова, за 100 днів його роботи досягнуто позитивних зрушень. При цьому про причини зміни голови він фактично не говорив. Лише повідомив про певні “виклики” для влади, не уточнюючи, про що конкретно йдеться.

У свою чергу Роман Боднар прокоментував своє призначення, як аванс довіри від Президента. За його словами, є три умови успіху його роботи: формування команди однодумців, консолідація громади, підтримка Президента, Уряду та Верховної Ради.

– Забезпечення транспортом освіти та медицини, покращення дорожнього покриття, вирішення екологічних питань, ремонт драматичного театру. Питання зі Смілою. І, звичайно, проблема корупції. Я утримаюся від гучних промов зараз. Свого часу я займався цією тематикою. Скоро ви все побачите, – окреслив проблеми області Боднар.

Насамкінець він повідомив, що з розумінням ставиться до критики.