Кондиціонер і спліт-система: в чому відмінність?

У чому відмінність кондиціонера від спліт-системи?

Хоч і кондиціонери, і спліт-системи виконують одну й ту ж саму функцію – кондиціювання повітря, конструктивно вони можуть значно відрізнятися. Якщо в двох словах, кондиціонери складаються з одного блоку, а спліт-системи з 2 (внутрішнього і зовнішнього).

Шукали кондиціонер, а купуємо спліт-систему

Так як це не банально, але це факт. Звичайно в народі спліт-системи називають кондиціонерами, проте це глибока помилка. Кондиціонер – це моноблок або віконний кондиціонер, який можна легко перемістити з однієї кімнати в іншу. У свою чергу спліт-система – це стаціонарно змонтоване обладнання яке може монтуватися як в квартирах, так і в офісних або промислових приміщеннях.

Система сплати: найсучасніший кондиціонер!

На відміну від стандартних кондиціонерів, спліт-системи мають оригінальний дизайн і дозволяють економити електроенергію за рахунок застосування інверторної  системи. Також у них є величезна кількість додаткових функцій, таких як:

робота при низьких температурах (до -250С); осушення, іонізація і очищення повітря; управління зі смартфона; наявність таймера і т.д.

Яку модель вибрати для великого приміщення?

Для ефективного охолодження приміщення великих розмірів, найбільш раціональне рішення – це монтаж спліт-систем інверторного типу.

Серед найбільш популярних моделей варто відзначити канальний Mitsubishi Heavy SRR35ZM-S / SRC35ZMX-S з робочою площею від 28 до 36 м2, Mitsushito DMK96HRS1 / UMC96HS1 з робочою площею понад 210 м2, або ж більш бюджетний варіант Mitsubishi Electric MFZ-KJ25VE / MUFZ-KJ25VE з робочою площею від 21 до 27 м2. Потрібно підібрати аналог, тоді ще бiльше спліт систем в магазині Vencon.

Спліт система – це саме те, що Вам потрібно!

Хочете ефективно і надійно охолоджувати або обігрівати своє житло або приміщення? Тоді спліт-системи – це Ваш варіант. Будь-то системи з інверторним приводом або звичайним, в одному можна бути впевненим на 100% – в вашому приміщенні буде комфортна температура.

Де замовити спліт систему?

Для того щоб купити або замовити спліт-систему, Ви можете звернутися до офіційного дистриб’ютора устаткування для кондиціонування повітря – компанії Vencon. В інтернет-магазині Ви знайдете найпопулярніші моделі, а також можете отримати професійну консультацію у наших фахівців.