Психологиня з Черкас розповіла, як заплатила штраф, аби стати частиною “Танців із зірками”

Відома психологиня з Черкас Наталя Холоденко розповіла, що “Танці із зірками” з’явилися в її житті у потрібний момент. Задля них вона відмовилася від ролі телеведучої та навіть заплатила штраф. 

“Коли я перебувала у своїй максимальній вазі і стало вже зовсім некомфортно, я запитала себе: “Скільки грошей я ладна заплатити, аби схуднути?”. Тоді я оцінила важливість рішення проблеми в 1 млн доларів. Цієї суми, навіть половини, у мене не було. Але я визначила ступінь важливості в грошовому еквіваленті”, – згадує Холоденко, з чого розпочалася її історія з “Танцями із зірками”.

За словами психологині, за місяць після цього її запросили в “Танці із зірками”. Та тоді вона була телеведучою в іншому проекті й розгорівся скандал. Аби залишити попередній проект, їй довелося сплатити 12 тисяч доларів.

“Також я платила за багато додаткових тренувань і масажі, щоб врятуватися від болю в м’язах. Все вже й не порахую! На це пішло багато часу й грошей. Але зараз я зовсім не шкодую! В проекті я радикально змінила свої стосунки з тілом, заробила гроші, а також сотні бонусів після його закінчення. Все пройшло вдаліше, ніж на мільйон доларів”, – поділилася Холоденко.