В Умані сталася бійка місцевих з хасидами. У поліції спростовують інформацію про поранених

Днями у ЗМІ з’явилась інформація про масштабну бійку в Умані. Як пишуть деякі видання унаслідок конфлікту з місцевими, четверо хасидів опинилося у лікарні.

“Як зазначив один зі свідків, інцидент стався вночі 10 січня після словесного конфлікту між місцевим жителем і одним з євреїв. При цьому українці, за його словами, були озброєні ножами і палицями.” – пише РБК-Україна.

Проте у нацполіції інформацію спростовують.

За наказом глави Нацполіції Ігоря Клименка, працівники різних служб вирушили на Черкащину, аби з‘ясувати обставини конфліктної ситуації за участю хасидів та місцевих жителів. Повідомляють у пресслужбі правоохоронців.

Зараз вони разом із керівництвом обласної поліції перебувають в Умані. Серед  завдань, які поставив Голова Нацполіції представникам групи, – встановлення причин та обставин конфлікту між місцевими жителями і хасидами та надання правової оцінки діям місцевих правоохоронців.

На цей час встановлено, що інформація в мережі Інтернет про те, що в лікарню з тілесними ушкодженнями звернулися четверо хасидів, не відповідає дійсності. Представникам Нацполіції такі дані у лікарні не підтвердили. Також із заявами про вчинення правопорушень у зв’язку з конфліктом між місцевими жителями та хасидами ніхто не звертався.