Наклеп на працівника »швидкої»: у Черкасах хворий звинуватив фельдшера у вживанні алкоголю

Учора, 15 січня, диспетчер Черкаської станції швидкої медичної допомоги прийняла виклик від 33-річного чоловіка про те, що в нього »болі в області нирок». Поки фельдшер збирав анамнез у хворого, той повідомив, що у нього тиждень тому була травма спини і його стан погіршився сьогодні після того, як він випив пива. Медпрацівник поставив попередній діагноз »ниркова коліка» і хотів оглянути пацієнта. Чоловік натомість почав грубити фахівцю швидкої, стверджувавши, що той у стані алкогольного сп’яніння. Відмовився від огляду та одразу викликав поліцію.

Як повідомляють у КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР», коли приїхали працівники поліції, фельдшер наполіг на негайному проведенні освідування на стан алкогольного сп’яніння в Черкаському обласному наркодиспансері, щоб убезпечитись від наклепу та зняти з себе всі підозри. До того ж він неоднарозово наголошував, що має алергію на алкоголь. Пройшовши процедуру в наркодиспансері, фельдшер отримав довідку про відсутність ознак алкогольного сп’яніння.

Як наслідок, у медпрацівника розвинувся гіпертонічний криз і його госпіталізували до Третьої Черкаської міської лікарні з тиском 190х120 та гострою реакцією на стрес. До того ж, це вибило з робочого процесу бригаду екстренки на весь робочий день. Таким чином у місті працювало на одну «швидку» менше.

Фельдшер написав заяву до поліції про наклеп. Працівники Центру дуже сподіваються на адекватну реакцію поліції та громадськості на цей випадок.