Родину з Кам’янки жорстоко побили на очах у поліції

Пів місяця тому у присутності поліції жорстоко побили родину у Кам’янці. Конфлікт спалахнув увечері поблизу мерії та поліції. Усе через жінку, яка почала лупцювати орендований автомобіль дітей Валерія Шелеста, що припаркували біля будинку. Нині родина тимчасово виїхала з міста, адже стверджують, що за ними слідкують. Окрім того, від кривдників неодноразово лунали погрози у їхній бік.

Що сталося того вечора, як на це відреагували поліціянти та де шукають справедливості потерпілі, у коментарі виданню “cknews.pp.ua” розповів Валерій Шелест.

Фото із фейсбуку Юлії Шелест19 жовтня родина Шелестів повернулися у Кам’янку із дачі. Поки жінки готували вечерю, чоловік із зятем вийшли на балкон. 

– Ми живемо у центрі Кам’янки. За 10 метрів від нашого будинку міська рада. Там на стоянці було припарковане авто дітей. Машина орендована. Поки ми спілкувалися, побачили, як між мерією і нашим будинком зупинилися дві жінки, – пригадує подробиці того вечора Валерій Миколайович. – Одна побігла справляти свої потреби, а інша – лишилася біля автомобіля. Вона зацікавилася ним: почала заглядати в салон, вдарила по колесу. Ми спочатку промовчали. Та коли почала бити рукою по склу, водійській дверці, спрацювала сигналізація. 

Фото із фейсбуку Юлії ШелестЧоловік із балкону вигукнув: “Що ти робиш?” У відповідь почув: “А що тобі не подобається?”.

Далі всі розмови були у подібному тоні. Поки зять пішов за ключами від автомобіля, Валерій у домашньому спустився на подвір’я. Там він просив жінку відійти від автівки. Та ж натомість підійшла до нього і почала з’ясовувати стосунки.

– Я просив відійти її. А потім відштовхнув від себе руками. Вона почала кричати: “Віка, він мене вдарив, б’є. Зараз приїдуть мужики справжні”. Тоді я зрозумів, що будуть “розборки”. Пішов у під’їзд, аби одягнутися. Вона ж подумала, що я втікаю, почала кричати, – розповідає АТОвець.

Поки чоловік підіймався у квартиру, його дружина з донькою та зятем вийшли на стоянку, адже вкотре спрацювала сигналізація. Коли чоловік повернувся, то на вулиці вже зав’язалась сутичка. Жінка, яка лупцювала авто, нанесла удар в обличчя його дружині Тетяні, між ними спалахнула бійка.

Фото із фейсбуку Юлії Шелест– Донька намагалася викликати поліцію. До неї підбігала дівчинка років 13-15 і просила цього не робити, – розповідає Валерій Шелест. – Потім з’явився невідомий чоловік, підскочив до мене і почав битися. Я колишній АТОвець. Звісно, чинив спротив. Та він просто за куртку розкрутив мене і кинув. Поки я підіймався, зять намагався відтягнути його від мене. Той же вдарив його в обличчя. В цей момент намагалася захистити мене і дружина, натомість невідомий вирвав їй жмут волосся, вхопив за передпліччя та наніс три удари прямою рукою в обличчя.

Потім була історія про те, які всі негідники, образи, погрози, що стосувалися як життя та здоров’я родини Шелестів, так і втрати їхнього майна. Найдивніше, за словами Валерія, те, що кривдники його родини були тверезими. Під час словесної перепалки невідомий крикнув жінкам: “Викликайте Соболів”. Це місцеві впливові підприємці.

У процесі донька намагалася дотелефонуватися уполіцію, але там ніхто не відповідав. Від місця пригоди відділок розташований у радіусі 100-150 метрів. Донька Юлія побігла туди, грюкала у двері. Черговий та начальник поліції повідомили, що два екіпажі на виїзді, тому потрібно почекати. Пообіцяли викликати правоохоронців.

Разом із працівниками поліції в епіцентрі конфлікту опинилися Артем Соболь та його батько Олег. Син почав жорстоко лупцювати родину. Працівники ж поліції, за словами родини, стояли просто неподалік і вигукували: “Артем, заспокойся”. Тим часом Артем ударом ноги та лупцюючи кулаками по голові просто повалив біля патрульного автомобіля Валерія Миколайовича. Перепало і доньці, яка намагалася відтягнути Соболя від батька, потім – і зятеві.

Фото із фейсбуку Юлії ШелестВступитися за родину спробував лише один із працівників поліції, але від Соболя прилетіло і йому.

– Поліцейські відвели нас за будинок, аби поговорити. Увесь цей час Соболі кричали, погрожували, а потім просто відштовхнули поліцейських і знову збили з ніг та лупцювали мене, – пригадує чоловік. – Потім нас з родиною забрали у дільницю. Вже туди викликали швидку. Дружину із зятем забрали у лікарню. 

Фото із фейсбуку Юлії ШелестУ відділі Валерій пройшов освідування на алкоголь. Родина подала 4 заяви про вчинення кримінального правопорушення, але їх об’єднали в одну. 

– Хоча нас усіх били різні люди. Так ми могли бути свідками, але оформили все так, що тепер свідків немає, – наголошує АТОвець. – Ми просили провести допит у різних приміщеннях, адже існувала загроза життю навіть при представниках поліції. Однак нас проігнорували. Зрештою нападники поїхали вільно додому на автомобілях, а мою дружину досі не опитали ні у відділку, ні в лікарні як потерпілу.

Окрім того, є й зустрічні заяви від Кузьменка, його дружини та іншої жінки Вікторії.

Як повідомив у коментарі cknews.pp.ua речник ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко, нині поліція проводить розслідування масової суточки.

Відкрито три кримінальні провадження: два за статтею 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) та одну за статтею 122 (Умисне тілесне ушкодження середньої тяжкості) Кримінального кодексу України.

Тим часом Валерій вивіз дружину із Кам’янки. Вона досі лікується після побиття. Покинути місто планує і сам чоловік, адже неодноразово помічав, що за ним слідкують невідомі.

Врегулювати конфлікт із ним намагалася інша сторона вже двічі. Чоловік каже: був згоден поговорити, але першого разу перебував не в місті, а вдруге питання намагалися вирішити в телефонному режимі, він не погодився.

– Я своєю сім’єю не торгую і не дозволю, щоб били на моїх очах рідних, – говорить Валерій.

Чоловік боїться фабрикування справи проти нього і нині залучився підтримкою юристів, аби знайти справедливості в суді.

Не пропустіть найважливішого - отримуєте push-сповіщення від команди cknews.pp.ua