Родинний “Мерседес” Бондаренка продали підряднику в 9 разів дорожче, ніж купували

2 жовтня 2019 року підприємець Македон Рустамян із Лисянки придбав у брата міського голови Черкас Анатолія Бондаренка Миколи автомобіль MERCEDES-BENZ S500 2010 року випуску. Ціна – майже 1.4 млн гривень.

 Про це свідчить декларація, подана Миколою Бондаренком після продажу автівки. Сам Микола Васильович Бондаренко є заступником селищного голови Лисянки.

Проданий автомобіль фактично перебував у користуванні мера Черкас Анатолія Бондаренка. Саме на ньому він влітку минулого року показово возив молодят. Також саме в ньому “барикадувався” від вручення підозри місцевими прокурорами роком раніше. 

“Покупець” автомобіля Македон Рустамян є одним із підрядників, з яким співпрацювала Черкаська міська рада за роки каденції Анатолія Бондаренка. Зокрема, відповідно до системи “Прозорро” та порталу Spending.gov.ua, за 2017-2018 роки підрядник отримав з місцевого бюджету близько 6 мільйонів гривень за ремонт вулиць міста. Усі відповідні договори були укладені з ним без застосування тендерних процедур. Рустамян зареєструвався підприємцем всього за кілька днів до того, як отримати перший підряд від Черкаської міської ради у 2017 році.

Зазначимо, що відповідно до інформації порталу Auto.Ria, середня ринкова вартість автомобіля у відповідній комплектації не перевищує 25 тисяч доларів, що у грошовому еквіваленті становить близько 700 тисяч гривень. 

Відповідно до декларації Миколи Бондаренка, у 2018 році автівка була придбана  всього за 151 тисячу гривень, що у 9 разів менше ціни майбутнього продажу. 

Як повідомляли місцеві ЗМІ, зараз Анатолій Бондаренко користується іншим седаном – MERCEDES-BENZ 2015 року, який перебуває у власності ще одного жителя Лисянки – Григорія Заїчка.

Додамо, що у 2017 році, після того, як ЗМІ повідомили про те, що Микола Бондаренко отримав у власність кілька ділянок у Соснівці, які до цього були безкоштовно надані у володіння третім особам, Анатолій Бондаренко розповідав про те, що його брат є самодостатнім і успішним бізнесменом. Проте станом на 2019 рік найціннішими матеріальними активами у володінні Миколи Бондаренка були саме отримані коштовні ділянки у Черкасах. Жодних натяків про успішну бізнесову кар’єру у щорічній декларації брата міського голови немає. Микола Васильович у 2018 році володів готівковими збереженнями у 90 тисяч гривень, банківським вкладом у 2 тисячі гривень та ще однією автівкою – Мітсубісі Аутлендер 2008 року.

Не пропустіть найважливішого - отримуєте push-сповіщення від команди cknews.pp.ua