Слідчі перевіряють ремонт дороги в Мошнах. Підрядник неякісно виконав роботи

Поліція розслідує можливе привласнення коштів під час ремонту автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800-км 52+800 у Черкаській області, який виконує ТОВ «Главшляхбуд».

Про це йдеться в ухвалах Соснівського райсуду, передають “Наші гроші“.

18 червня 2019 р. до Черкаської місцевої прокуратури звернулися депутати Черкаської районної ради щодо можливих протиправних дій під час виконання будівельних робіт з ремонту доріг в с. Мошни Черкаського району.

За даними слідчих, 26 червня Служба автомобільних доріг у Черкаській області замовила ТОВ «Главшляхбуд» поточний середній ремонт дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800-км 52+800 за 104,00 млн грн. Строк виконання робіт – до 31.12.2019.

Сторони склали та підписали акти виконаних робіт на загальну суму 58,67 млн грн. Разом з цим, згідно з інформацією депутатів Черкаської райради, якість та об`єм виконаних робіт щодо поточного ремонту цієї дороги не відповідають умовам договору.

Соснівський райсуд вже надавав доступ до технічної документацію по договору. Також було призначено будівельно-технічну експертизу. 5 лютого суд задовольнив клопотання слідчих про надання висновку «Укрдержбудекспертиза» щодо розгляду проектно-кошторисної документації та інших документів по ремонту дороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800-км 52+800.

“Главшляхбуд” зареєстрований в Черкасах в 2015 році і має капітал в 1 тис. грн. Єдиним засновником фірми є житель села Квітки в Корсунь-Шевченківському районі Олег Шпунтенко, керівником – Денис Орлінський.

З 2016 року на Черкащині через фірма виграла дорожніх тендерів на майже півмільярда гривень. У Черкасах на замовлення департаменту економіки товариство займалося ремонтом вулиць Чорновола, Благовісної та Сумгаїтської. По кожній із цих робіт товариство отримало додаткові угоди.

Як писав раніше cknews.pp.ua, товариство «Главшляхбуд» капітально відремонтує дорогу Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка на ділянці км 519+736 – км 523+336 в Черкаській області. Вартість угоди 133,63 мільйони гривень.

Нагадаємо, на весні цього року Черкаська місцева прокуратура звернулася до суду про стягнення з товариства «Главшляхбуд» 1,8 мільйона гривень через неналежне виконання капремонту вулиці Смілянської. Наразі справу розглядає Північний апеляційний господарський суд.