Поліцейським офіцерам громади області передали службові автомобілі

Голова Національної поліції України Ігор Клименко вручив поліцейським офіцерам громади Черкаської області 27 ключів від службових автомобілів. 

Про це повідомляє пресслужба ГУНП України в Черкаській області.

Черкащина стала третьою областю в Україні, де приступили до роботи поліцейські офіцери громади. Раніше проект був успішно впроваджений на території Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Перед призначенням кожен поліцейський офіцер громади пройшов ретельний відбір та тримісячний поглиблений курс підготовки за участі українських та іноземних фахівців.

– Поліцейський офіцер громади – проект, який ми запустили у травні минулого року, а сьогодні презентуємо його і в Черкасах. В сільській місцевості проживає понад 27 мільйонів громадян – це  більша частина населення нашої держави. І тому проект має назву “Я тут”…сьогодні ми представляємо поліцейських, котрі успішно пройшли навчання та готові забезпечувати правопорядок у ваших об’єднаних територіальних громадах, – зазначив Ігор Клименко.

Також він додав, що для того, аби  кожен офіцер був мобільним і вчасно реагував на виклики, їм вручили ключі від 27 службових автомобілів “RenaultDuster”, кожен із яких укомплектовано планшетом, принтером, аптечкою та іншими речами, які стануть у пригоді поліцейському в разі необхідності надати термінову допомогу людям.